مجله شیشه اتومبیل

مغزی قفل و سوئیچ اتومبیل

مغزی قفل و سوئیچ اتومبیل

مغزی قفل و سوئیچ اتومبیل

به دنبال مغزی قفل و سوئیچ اصلی برای اتومبیل خود می گردید؟ با یک تماس با مرکز پخش شیشه اتومبیل رجبی ، نه تنها می توانید شیشه اتومبیل تهیه کنید، بلکه می توانید در مورد مغزی قفل قیمت دریافت کرده و از همین مرکز آن را خریداری کنید.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد یا شنیده باشید که مغزی قفل و سوئیچ اتومبیل شخص دیگری با یک اتومبیل دیگر همخوانی داشته. این موضوع ممکن است خطر سرقت اتومبیل را افزایش دهد. زیرا توسط یک سوئیچ می توان درب چند اتومبیل را باز کرده و یا آن را روشن نمود. به این ترتیب کار سارقین بسیار راحت می شود.

شاهد این ادعا ویدیوی زیر است. این ویدیو را با دقت ملاحظه بفرمایید.

باز شدن درب و روشن شدن سه خودرو با یک سوئیچ

در صورت خرابی مغزی قفل ، امکان باز کردن درب خودرو توسط سوئیچ از بین خواهد رفت. این موضوع می تواند دردسر های زیادی ایجاد کند.

بیشتر بخوانید :  شیشه اتومبیل

در صورتی که مغزی سوئیچ دچار ایراد شود، امکان روشن کردن اتومبیل توسط سوئیچ از بین خواهد رفت. که این موضوع نیز عملا استفاده از خودرو را نا ممکن می کند.

ارتباط قفل مرکزی با مغزی سوئیچ

سوئیچ، قطعه واسط خودرو بین راننده و موتور خودرو است. به این ترتیب که با قراردادن سوئیچ در داخل مغزی سوئیچ که در کنار فرمان خودرو قرار دارد و چرخاندن آن، موتور اتومبیل روشن شده و شروع به کار می کند.

سوئیچ خودرو 4 حالت مختلف دارد:

  • حالت قفل
  • حالت ACC
  • حالت روشن
  • حالت استارت

داشتن ایراد در قسمت مغزی سوئیچ می تواند در هر کدام از این مراحل اختلال ایجاد کند. و در نتیجه در استفاده از خودرو دچار مشکل می شویم.

تعمیر مغزی بهتر است یا تعویض آن ؟

در بسیاری از مواقع ما بر سر دو راهی تعویض یا تعمیر قرار می گیریم. شرایط برای هر کدام از این انتخاب ها متفاوت است. در بعضی از مواقع ممکن است سوئیچ داخل مغزی گیر کرده و شکسته باشد. در این مواقع می توان کار را با تعمیر مغزی و استفاده سوئیچ یدک فیصله داد.

اما در بعضی مواقع ممکن است کلا سوئیچ اصلی خودرو و یا سوئیچ یدک آن گم شده باشد. در این مورد بهترین کار، تعویض مغزی قفل و سوئیچ است. زیرا از نظر امنیت درست ترین کار است.

بیشتر بخوانید :  خرید شیشه تویوتا | قیمت شیشه انواع اتومبیل تویوتا
تعمیر مغزی قفل و سوئیچ اتومبیل

خرید مغزی قفل و سوئیچ اتومبیل

برای خرید مغزی قفل و سوئیچ می توانید از طریق واتساپ و دایرکت اینستاگرام با مرکز پخش شیشه اتومبیل رجبی در ارتباط باشید.

به دلیل تغییر قیمت ها و نیز تنوع مدل های اتومبیل که مغزی های مختلفی برای آنها وجود دارد، در این مقاله امکان قیمت گذاری وجود ندارد. اما می توانید در صورت تمایل برای اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره با فشردن دکمه زیر به صورت مستقیم با مدیریت مجموعه در ارتباط باشید.

اگر شما هم تجریه ای در ا ین مورد دارید، می توانید در بخش دیدگاه های این صفحه با ما و دیگران به اشتراک بگذارید. ضمن اینکه برای اشتراک گذاری راحت تر این نوشته، می توانید از هر از لینک های زیر استفاده کنید.

بهتر است در زمان تعویض هر دوی آنها را با هم تعویض کنید.

در این صفحه می توانید یک فیلم کاملا مستند در این مورد ملاحظه بفرمایید. اما به صورت کلی این موضوع مربوط به امنیت اتومبیل شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *