مجله شیشه اتومبیل

راهنمای خرید آینه برقی اتومبیل

راهنمای خرید آینه برقی اتومبیل

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که صاحبان خودرو و رانندگان بخواهند به جای آینه های دستی از آینه برقی اتومبیل، استفاده کنند. شما نیز می توانید با در نظر گرفتن بودجه ی مالی خود و ویژگی های مربوط به آینه های یاد شده، خرید آینه های برقی را مورد نظر قرار دهید. همچنین توجه داشته باشید که آینه برقی اتومبیل تفاوت هایی را با آینه های دستی دارند که مهمترین تفاوت های میان آینه های برقی و دستی، عبارتند از:

  •  آینه های دستی بسیار آسیب پذیر هستند
  • آینه های دستی بایستی به شکل مداوم توسط راننده ها، تنظیم شوند.
  • آینه های برقی بعد از قفل شدن اتومبیل، به شکل خودکار جمع می شوند.
  • تنظیم کردن آینه های برقی بسیار راحت تر و دقیق تر است
  • از نظر زیبایی نیز این آینه ها یک آپشن جذاب به حساب می آیند

برای دریافت راهنمایی و مشاوره بهتر می توانید با مشاوران ما در لوازم یدکی و شیشه اتومبیل رجبی تماس بگیرید

بررسی بارزترین اجزای مربوط به آینه برقی اتومبیل

افرادی که سعی دارند تا از نزدیک با آینه برقی اتومبیل آشنا شوند، می توانند اجزای مربوط به قطعات آن را با دقت بسیار بالایی مورد بررسی قرار دهند. همچنین توجه کنید که هر یک از بخش ها و اجزای مربوط به آینه های برقی، عملکرد منحصر به فردی را دارند.

بیشتر بخوانید :  شیشه ماکسیما

مهمترین اجزای مربوط به آینه های برقی، عبارتند از:

  • موتور حرکتی: اصلی ترین قسمت تمام آینه های برقی را، موتور حرکتی آن شکل داده است. بارزترین وظیفه ی مربوط به موتور حرکتی، حرکت دادن شیشه و تنظیم آن در جهات مختلف است. این قطعه در داخل قاب آینه واقع می شود.
  • موتور مربوط به جمع کننده آینه: قسمت مهم دیگر مربوط به آینه های برقی ، موتور جمع کننده ی آن است که وظیفه تا کردن آینه ی خودرو را بر عهده دارد.
  • آینه: نوع آینه ها یا شیشه های مورد استفاده در آینه های اتومبیل، شیشه محدب است که راننده ها می توانند با کمک آینه های محدب دید گسترده تری را به اطراف، داشته باشند.
  • قاب: قاب به قطعه بیرونی آینه های اتومبیل اطلاق می شود که تمام اجزای آینه های مذکور، در داخل قاب واقع می شوند. جنس مربوط به قاب آینه از پلاستیک فشرده و سخت می باشد و مقاومت بسیار بالایی دارد.

مزیت های مربوط به استفاده از آینه برقی اتومبیل

به یاد داشته باشید که استفاده از آینه برقی اتومبیل، می تواند مزیت های بسیار متعددی را به دنبال داشته باشد که شما نیز می توانید قبل از ثبت سفارش خریدتان، راجع به بارزترین مزایای مربوط به استفاده از آینه های برقی، اطلاعات جامعی را به دست آورید. همچنین اصلی ترین مزایای مربوط به استفاده از  آینه برقی اتومبیل، عبارتند از:

همچنین شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با ویژگی های آینه های مذکور، با متخصصان ما در شیشه اتومبیل در تماس باشید و مشاوره و راهنمایی دریافت کنید. همچنین با مراجعه به فروشگاه لوازم یدکی و شیشه اتومبیل رجبی، تصاویر و عکس های مربوط به آینه های یاد شده را، مورد بررسی و مشاهده قرار داده و بنا بر نیاز خود و مدل اتومبیلتان، بهترین گزینه را انتخاب کرده و به راحتی با یک تماس ثبت سفارش کنید.

راهنمای خرید و استفاده از آینه برقی اتومبیل

یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از رانندگانی که به دنبال راهنمای استفاده از آینه برقی اتومبیل هستند ، قیمت مربوط به قطعات و لوازم یدکی است. قیمت آینه های برقی خودروهای مختلف، با توجه به نوع و تیپ خودرو، کارخانه و کشور سازنده، با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد و علاقه مندان می توانند با توجه به نیاز خود، یکی از بهترین انواع آینه های یاد شده را، انتخاب و خریداری کنند.

پیشنهاد می شود که جهت خرید اینترنتی و آنلاین آینه برقی اتومبیل مدنظر خود، حتما از وب سایت فروشگاه های معتبر و معروف اقدام کنید تا بتوانید باکیفیت ترین قطعه را با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه نمایید. همچنین به یاد داشته باشید که فروشگاه لوازم یدکی و شیشه اتومبیل رجبی، سابقه ی درخشانی را در زمینه عرضه لوازم یدکی خودرو دارد و شما می توانید با خیال راحت، درخواست خود را، به ثبت برسانید. 

 همچنین توصیه می شود که جهت نصب آینه های برقی در اتومبیل خود، از متخصصان حرفه ای در این حوزه، کمک بگیرید. چرا که در بسیاری از مواقع، نصب نادرست انواع قطعات برقی خودرو، می تواند خسارت های سنگینی اعم از آتش گرفتن و از کار افتادن سیستم برقی اتومبیل را به همراه داشته باشد. بنابراین برای اینکه بعدها دچار زیان بیشتر نشوید، حتما به متخصص مراجعه کرده و مشاوره و خدمات کارآمد و حرفه ای دریافت کنید. هزینه های مربوط به نصب آینه های برقی بر روی اتومبیل، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. 

بیشتر بخوانید :  شیشه توسان ix35

همین الان می توانید با دریافت مشاوره رایگان در زمینه آینه اتومبیل و هرگونه لوازم یدکی و شیشه اتومبیل دیگر، بهترین انتخاب را برای خودروی خود داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *