مجله شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه اتومبیل با مواد آمریکایی مرغوب توسط کارشناس ماهر

ترمیم شیشه اتومبیل

در این قسمت از سایت قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه ترمیم شیشه اتومبیل با مواد آمریکایی با شما همراهان عزیز به اشتراک بگذاریم.

گاهی اوقات ممکن است شیشه اتومبیل شما به هر نحوی و به دلایل مختلفی بشکند و یا ترک بردارد. در بعضی موارد شاید نیاز نباشد شما شیشه اتومبیل را تعویض کنید و مبالغ بالایی را برای تعویض شیشه اتومبیل خود هزینه کنید. ممکن است شکستگی طوری باشد که با ترمیم بتوان آن را درست کرد به صورتی که اصلا شکستگی مشخص نباشد و هم از نظر زیبایی ظاهری و هم از نظر عایق بودن صدا و هوا و کارایی های دیگر شیشه خودرو با مشکل مواجه نشوید و هم این که دیگر هزینه های گزاف برای تعویض شیشه اتومبیل پرداخت نکرده باشید.

شیشه اتومبیل رجبی این نوید را به شما مشتریان عزیز می دهد که با مراجعه به کارشناسان ماهر ما می توانید شیشه اتومبیل خود را با بهترین کیفیت مثل روز اول ترمیم کنید.

اگر شما هم علاقه دارید و یا نیاز دارید تا راجع به ترمیم شیشه اتومبیل با مواد آمریکایی اطلاعاتی به دست بیاورید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ترمیم شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه اتومبیل

حال ممکن است برای اکثر افراد این پرسش پیش بیاید که آیا همه شیشه ها و یا همه شکستگی ها قابل ترمیم هستند یا خیر؟ باید در جواب بگوییم که خیر همه شیشه های شکسته قابل ترمیم نیستند چرا که بستگی به نوع شیشه و ضخامت آن و عمق شکستگی و طول آن بستگی دارد.

بیشتر بخوانید :  خرید شیشه ام وی ام✔️ قیمت شیشه انواع اتومبیل MVM

اول این که شیشه هایی که از جنس لمینت هستند قابل ترمیم اند ولی شیشه های سکوریت همانطور که میدانید با کوچکترین آسیب و ضربه ای کاملا خرد شده و دیگر قابل ترمیم نیستند.

عمق شکستگی یا سنگ خوردگی شیشه اتومبیل باید توسط کارشناس مورد نظر مورد بررسی قرار بگیرد و طول آن هم باید به اندازه مشخصی مثلا حدود پنجاه سانتیمتر باشد و اگر بیشتر باشد دیگر قابل ترمیم نیست.

با این تفاسیر اگر شیشه اتومبیل شما دچار شکستگی شد و همانطور که در بالا گفتیم شرایط ترمیم را دارا بود می توانید به کارشناسان ما در قسمت ترمیم شیشه اتومبیل مراجعه بفرمایید تا ایشان بهترین خدمات را برای ترمیم شیشه اتومبیل با مواد آمریکایی در اختیارتان قرار بدهند.

ترمیم شیشه اتومبیل

اقدامات لازم بعد از شکستگی و ترک خوردن شیشه خودرو

بعد از این که شیشه اتومبیل شکست و یا ترک برداشت باید مراقب باشید که دمای شیشه ثابت بماند مثلا با آب داغ و سپس آب سرد شسته نشود و یا بعد از مدت طولانی زیر آفتاب بودن آب سرد روی آن نریزیم و یا کولر استفاده نکنیم و یا در زمانی که هوا سرد است از شیشه گرم کن یا آب داغ یا بخاری استفاده نکنیم. اجازه بدهیم دمای شیشه در هر وضعیتی که هست در همان حالت به صورت طبیعی باقی بماند.

یکی از نکات مراقبتی بعد از سنگ خوردگی، شکستن و یا ترک خوردن شیشه این است که نباید بگذاریم هیچ گونه مواد مایعی از جمله آب به داخل شکستگی نفوذ کند به این دلیل که بعد از این که مایع بخار شد رد جرم آن باقی می ماند و بعد از ترمیم شاهد یک ترمیم بی کیفیت و بد خواهیم بود.

بیشتر بخوانید :  شیشه هیوندای سوناتا

سپس در اسرع وقت برای ترمیم شیشه اتومبیل خود به کارشناسان ما در قسمت ترمیم شیشه اتومبیل مراجعه بفرمایید. هرچه قدر که سریعتر برای انجام ترمیم شیشه اتومبیل خود اقدام کنید بهتر است زیرا ممکن است ترک شیشه به اصطلاح راه برود و طول آن بیشتر بشود و دیگر قابل ترمیم شدن نباشد و یا اینکه یک شکستگی و یا ترک خوردگی کوچک با حتی یک وزش باد و یا یک ضربه آرام تبدیل به یک شکستگی عمیق شده و دیگر قابلیت ترمیم را نداشته باشند.

ترمیم شیشه اتومبیل

مزایای ترمیم سنگ خوردگی شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه اتومبیل با مواد آمریکایی از مزایای زیادی برخوردار است با هم این مزیت ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم با ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل از هزینه های گزاف تعویض شیشه جلوگیری می کنیم و کمی در هزینه های مربوط به خودرو صرفه جویی کرده ایم.

از دیگر مزایای ترمیم شیشه اتومبیل این است که اگر شیشه  به دلیل ینگ خوردگی شکسته و یا ترک خورده شیشه فابریک خودرو باشد با انجام ترمیم شیشه اتومبیل همان شیشه فابریک که در کمپانی سازنده خودرو ساخته شده و دوام و کیفیت بیشتری نسبت به شیشه های بازاری دارد بر روی خودرو باقی می ماند.

یکی دیگر از مزیت های ترمیم شیشه اتومبیل این است که با انجام دادن فرآیند ترمیم مقاومت شیشه تا مقدار زیاد و قابل توجهی بالا می رود.

و دیگر این که با ترمیم شیشه اتومبیل دیگر آب هنگام شستشو و یا بارندگی به داخل خودرو نفوذ نمی کد.

در کل ترمیم شیشه اتومبیل در مواردی مانند سنگ خوردگی و ترک جزئی مزایای بسیاری دارد که ما به کلی ترین و اصلی ترین آنها اشاره کردیم شما هم می توانید اگر تجربه ترمیم شیشه اتومبیل را داشتید مزایای دیگر آن را با ما و دیگران در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید :  شیشه جلوی پژو 206

ترمیم شیشه اتومبیل

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل هیچ ارتباطی با مدل و برند و کارخانه سازنده آن ندارد بلکه هزینه ترمیم سنگ خوردگی شیشه اتومبیل به نوع شیشه و عمق و طول شکستگی شیشه بستگی دارد.

البته یکی دیگر از مواردی که بر روی هزینه ترمیم شیشه اتومبیل تاثیر می گذارد مقدار مواد مصرفی بر روی قسمت آسیب دیده است.

هزینه ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل با مواد آمریکایی هم با توجه به نوع ماده و کیفیت کاری که به شما تحویل داده می شود متفاوت است.

باید در نظر داشته باشید که هزینه ترمیم شیشه اتومبیل جدا از تمام این موارد به هزینه دستمزد کارشناس هم بستگی دارد و این که نوع شکستگی از نوع سنگ خوردگی است یا از نوع ترک خوردگی چون هر یک از این موارد هم باعث می شود هزینه ترمیم سنگ خوردگی شیشه اتومبیل با قیمت های متفاوتی محاسبه بشود و نمیتوان هزینه آن را به طور دقیق تخمین زده و محاسبه کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هزینه ترمیم شیشه اتومبیل با مواد آمریکایی با کارشناسان شیشه اتومبیل رجبی در قسمت ترمیم شیشه اتومبیل تماس حاصل بفرمایید تا آن ها اطلاعات کافی و در صورت مراجعه خدمات لازم را در اختیار شما مشتریان گرانقدر قرار بدهند.

ضمن اینکه اگر کارشناسان ما تشخیص دادند که شیشه اتومبیل شما قابل ترمیم نیست و یا هزینه ترمیم آن از هزینه تعویض شیشه اتومبیل بیشتر می شود و به صرفه نیست باز هم میتوانید شیشه اتومبیل خود را توسط کارشناسان ما تعویض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *