مجله شیشه اتومبیل

آینه برقی اتومات تاشو

آینه برقی اتومات تاشو

آینه برقی اتومات تاشو در بسیاری از اتومبیل ها در حال حاضر وجود دارد. برای دریافت قیمت انواع آینه های اتومبیل های داخلی و خارجی می توانید با مشاوران ما در مرکز پخش شیشه اتومبیل رجبی در تماس باشید.

ضمن اینکه همیشه نیاز به تعویض قطعه نیست. شاید آینه شما قابل تعمیر باشد. می توانید تصویر آینه اتومبیل خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال کنید. در این مرکز تعمیرات آینه خودرو نیز انجام می شود.

آینه برقی اتومات تاشو یا آینه برقی یکی از آپشن های خودرو های جدید است.

از نکات اولیه رانندگی تنظیم آینه است که شما بتوانید بهترین دید را نسبت به پشت سر و مخصوصا سمت چپ و سمت راست اتومبیل خود داشته باشید. حتی آینه دستی خودروهای کلاسیک و قدیمی یا مدل پایین تر نیز قابل تبدیل به آینه برقی هستند.

آینه برقی  اتومات تاشو به شما این امکان را می دهد که با دقت بیشتری آینه را تنظیم کنید و دید مناسب تری داشته باشید. ضمن اینکه در بعضی از خودروها آینه به سیستم قفل مرکزی خودرو متصل می شود. به این ترتیب که بعد از اینکه شما از خودرو پیاده شده و ریموت قفل را زدید، همزمان با قفل شدن درب ها، آینه ها نیز به صورت اتوماتیک جمع می شوند بدون اینکه تنظیمات آنها به هم بخورد. بعد از اینکه قفل مرکزی خودرو باز شد نیز آینه ها به صورت اتومات باز می شوند و در جای خود قرار می گیرند و دید شما را کامل می کنند.

بیشتر بخوانید :  شیشه توسان ix35

در آینه های دستی در صورتی که بخواهید آینه را موقع ترک کردن خودرو جمع کنید این کار به صورت دستی انجام می شود و امکان دارد که در هنگام باز و بسته کردن قاب آینه، خود آینه نیز جابجا شده و از تنظیم مورد دلخواه شما خارج شود.

آینه برقی اتومات تاشو

ویژگی های آینه برقی اتومات تاشو

از دیگر ویژگی های آینه برقی که استقبال از آن را روز به روز بیشتر می کند موارد زیر است:

  • آینه های برقی در صورتی که بر اثر ضربه جمع شوند، به صورت فنری و خودکار به جای اولیه خود باز می گردند. این امر باعث می شود که امکان شکستن آینه به حداقل برسد.
  • در زمان عبور از کوچه ها و معابر باریک، یا از بین دو خودروی دیگر، آینه ها به صورت خودکار جمع می شوند.
  • زمانی که نور خوردوی پشت سر زیاد باشد و بازتاب آن چشم راننده را اذیت کرده و دید را کم کند، آینه های برقی به راحتی جمع شده و مجدد به حالت اولیه باز می گردند.

تمام این ویژگی ها به همراه مدرن تر و زیبا تر کردن ظاهر اتومبیل، می تواند بسیار مقبول و مورد توجه باشد.

هزینه برقی کردن آینه خودرو

برقی کردن آینه خودروهای قدیمی مانند پراید، پیکان، پژوهای مدل پایین تر و … یک آپشن زیبا و کارآمد است که صاحبان این خودروها می توانند به اتومبیل خود اضافه کنند. حتی برای خودروهای آلمانی و آمریکایی کلاسیک مانند BMW و شورولت نیز می توان این امکان را فراهم کرد.

بسته به نوع آینه انتخاب شده توسط مشتری و نیز نوع و مدل اتومبیل، قیمت برقی کردن آینه خودرو نیز متفاوت است.

بیشتر بخوانید :  شیشه اتومبیل

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در مرکز پخش شیشه اتومبیل رجبی از طریق واتساپ و اینستاگرام در ارتباط باشید. و یا در صورت نیاز با فشار دادن دکمه زیر به صورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

خیر. بسته به مدل آینه و مدل اتومبیل، متفاوت هستند

بله. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

بله. کارشناسان ما در مرکز پخش شیشه اتومبیل رجبی می توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *