خدمات شیشه اتومبیل رجبی

خدمات ویژه ما

خدمات ویژه ما شامل ارسال فوری شیشه اتومبیل و لوازم یدکی به تهران و سراسر ایران است. این یک مزیت است که ما برای مشتریان خود احترام و ارزش خاصی قائل هستیم که میخواهیم در اسرع وقت کالای مورد نیاز آن ها به دستشان برسد.

آینه اتومات تاشو

آینه اتومات تاشو یکی از آپشن های خودروهای جدید است که بسیار کار رانندگی را آسان کرده است. برای تبدیل آینه دستی به اتومات تاشو و یا خرید یا تعمیرات این نوع از آینه نیز می توانید با شیشه اتومبیل رجبی در تماس باشید.

تعمیرات

در زمینه تعمیرات قطعاتی مانند آینه اتومات تاشو، شیشه بالابر و حتی ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل، کارشناسان ما در شیشه اتومبیل رجبی، می توانند بهترین گزینه برای انتخاب شما باشند. تکنسین های ماهر و کاردان ما در سریعترین زمان ممکن امور تعمیرات مربوط به شیشه اتومبیل و قطعات یدکی دیگر را برای شما انجام می دهند.

فروشگاه

در بخش فروشگاه شیشه اتومبیل رجبی می توانید انواع قطعات یدکی مربوط به شیشه، قفل و سوئیچ، برف پاک کن و ... را مشاهده و برای خرید یا دریافت اطلاعات بیشتر با ما از طریق راه های ارتباطی، تماس بگیرید

فروش شیشه اتومبیل های ایرانی و خارجی

فروش انواع شیشه های اتومبیل های ایرانی و خارجی مهمترین کار مجموعه شیشه اتومبیل رجبی است. مخصوصا در زمینه شیشه های اصلی و فابریک کارخانه ی اتومبیل های خارجی ، به راحتی و با اطمینان می توانید از ما خرید کنید.

مغزی قفل و سوئیچ

با توجه به اینکه قفل و سوئیچ اتومبیل از موارد امنیتی آن به شمار می رود، بنابراین سالم بودن آن از الزامات است. برای تعمیر یا تعویض هر گونه مغزی قفل و سوئیچ اتومبیل، حتما با ما در تماس باشید